Něco o mně

verunka Za celým tímto webem stojím já, Veronika. V roce 2005 jsem zdárně dokončila Vyšší odbornou školu sociální v Brně, na ulici Kotlářská 9, v oboru Sociální práce a v roce 2006 jsem dokončila studium na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v oboru Sociální pedagogika a volný čas. Poté, co jsem si prošla pár zaměstnání, mi došlo, že dělat v dnešní době sociální práci může jen manželka milionáře a tak jsem se stala učitelkou v jedné brněnské mateřské škole (čímž nechci říct, že bych si finančně extra polepšila, nicméně poměr práce/plat je už mnohem příjemnější).

Nicméně legislativní změny mě donutily dále studovat a rozšiřovat svoje obzory, takže v roce 2011 jsem znovu nastoupila na Pedagogickou fakultu MU, tentokrát na obor Speciální pedagogika.

V současné době jsem na mateřské dovolené, což mi poskytuje dostatek času k studiu i výtvarné činnosti, které se ráda věnuju, stejně tak k tvorbě a rozšiřování svých webů.

Přiznávám, že ačkoliv jsem poměrně akční člověk, jsem šíleně nesportovní typ, nicméně tuto svou nedokonalost kompenzuji pěstováním velkého množství zájmů a koníčků. Věnuji se hodně ručním pracem (ačkoliv to dneska asi nezní dvakrát "normálně", tento pojem zahrnuje spoustu aktivit), ráda experimentuji s patchworkem, sem tam si něco ušiju, upletu, ale hlavně vyrobím nápadité dekorace nebo dárky pro své blízké.

Věnuji se mnoha výtvarným stylům, k nimž se vám snažím podat nejen obecné, ale i praktické návody na svých webech Hippyart.net a verunka.hippyart.net.

Doufám, že zde naleznete dostatek informací k tomu, abyste mohli aktivně trávit svůj volný čas nejen sami, ale i společně se svými dětmi. Pokud by ste měli nějaké návrhy nebo se chtěli sami podělit o své návody nebo jen fotky výrobků, které jste stvořili, neváhejte mě kontaktovat na emailu verunka at hippyart.net.

Stránky Hippyart.net jsou rozšířeny o svou "praktickou sekci" verunka.hippyart.net, kde převážně prezentuji návody na výrobu konkrétních výrobků nebo další postupy různých technik, které na hippyartu nejsou k nalezení. Najdete zde i módu pro psy nebo nápady na výrobky pro děti.

Přeji příjemnou zábavu.

Chtěla bych touto cestou poděkovat oběma mým "spolutvořitelům" Kepimu a Zekemu, ať už mají na současné formě stránek jakýkoliv podíl, za spolupráci a trpělivost.

Další projekty:
HippyArt

Verunčiny stránky

Potkani info

Levná trafika
 
 
rostliny
 
ozdoby
a
výrobky
 
hip
filozofie
 
 
ostatní
 
Knihy, diskuze
Webhosting IglooNET.cz
©2001-2012 verunka